Biżuteria dla ludzi sukcesu? Tylko z Cytrynem!

Od zarania dziejów kolory kojarzą się człowiekowi z emocjami. Zielony przynosi spokój, harmonię i wewnętrzną równowagę, czerwony pobudza do działania, wzmacnia i rozpala zmysły, żółty jest pełen życia, energii i wewnętrznej radości. Odczucia te nad wyraz często pokrywają się z mocą obdarzonych poszczególnymi barwami kamieni szlachetnych, w których według pradawnych wierzeń bogowie zamknęli światło i specyficzne właściwości rozpoznawane za pomocą barwy. Tak jest z niezwykle rzadkim kwarcem, który swą nazwę otrzymał z powodu swego charakterystycznego koloru. Mowa o cytrynie- przezroczystym krysztale, który swe potoczne miano zawdzięcza starofrancuskiemu słowo „citrin”- żółty. W naturze wstępuje on niezwykle rzadko, dlatego otrzymuje się go w sposób przemysłowy poprzez podgrzanie ametystu lub kwarcu dymnego.

Odpowiedni dobór biżuterii z kamieniami szlachetnymi zapewni osiągnięcie pożądanych celów lub życie w zgodzie z Tobą samą. Zależy nam na tym aby dostarczać srebrne bransoletki, dopasowane na każdą okazję i spełniające nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jeśli będziemy mogli Ci jakoś pomóc – skontaktuj się z nami a dołożymy wszelkich starań aby dostarczyć wymarzoną biżuterię.

Cytryn jest jednym z najbardziej optymistycznych kamieni na Ziemi. Nie tylko nie kumuluje złej energii, ale i jest w stanie ją rozproszyć robiąc miejsce potrzebnej każdemu nadziei. Potrafi również przywołać życiową energię i powodzenie. Z tego powodu często jest nazywany „kamieniem sukcesu i dobrobytu”. Jest doskonałym prezentem dla osób zakładających własną firmę (noszony w portfelu lub włożony do kasy fiskalnej przyciąga pieniądze), zmagających się z trudami egzaminacyjnymi (oczyszcza umysł z negatywnych emocji i pomaga w osiągnięciu skupienia) i chorych na cukrzycę (wspomaga wydzielanie insuliny, pomaga w pracy trzustki i wątroby). Osoba nosząca biżuterię zawierającą cytryn nie ma problemów z układem trawiennym, migrenami i snem. Jest pełna życia i wiary w możliwości, z uśmiechem patrzy w przyszłość bo wie, że jest w stanie poradzić sobie z każdą przeciwnością losu. Wszystko za sprawą żółtego, naładowanego pozytywną energią wszechświata kamyczka, który, jak sugeruje jego kolor, istnieje po to by nieść radość i mobilizować do działania.

You may be interested also in
Leave Comment