Piercing – poznaj najnowsze trendy w ozdabianiu ciała kolczykami!

Uatrakcyjnianie ciała za pomocą kolczyków znane jest od wieków. Niegdyś świadczyło ono o przynależności do określonej grupy etnicznej lub społecznej. Aktualnie jest jednak metodą na wyrażenie własnej osobowości i podniesienie atrakcyjności. Właściwie nie ma takich miejsc na ciele, w których nie można by było założyć kolczyków, ale w poniższym artykule przedstawimy Wam trendy w piercingu, które królują w gabinetach zakładających kolczyki. Gdzie założyć biżuterię, by świetnie się prezentowała? Oto kilka naszych propozycji.

Kolczyki w uszach nie wychodzą nigdy z mody! Ile kosztuje przebicie uszu?

Najbardziej powszechnym, ale wcale nie nudnym punktem na ciele, który zdobimy kolczykami, jest ucho. Ten trend nie wychodzi nigdy z mody. Ile kosztuje przebicie ucha? Wcale nie jest to aż tak kosztowny zabieg. Piercing ucha metodą Blomdahl to koszt około kilkudziesięciu złotych za jedną dziurkę i jeden kolczyk. Cena ta zawiera profesjonalną i szybką usługę, bezpieczeństwo, sterylność i nietuzinkową, hipoalergiczną biżuterię.

By kolczyk w uchu wyglądał modnie, warto wpasować się w aktualne trendy i zdecydować się na kolczyki z tytanu medycznego, które nie tylko nie powodują podrażnień i nie alergizują, ale również pięknie wyglądają. Są dostępne w ofercie marki Blomdahl w kolorze czerni, złota, srebra i metalu. Mają również wykonane aplikacje z różnego rodzaju kryształów i pereł.

Jeżeli masz już kolczyki w płatkach uszu, a chcesz wyglądać modnie, zdecyduj się na dodanie kilku ozdób w wyższych partiach ucha, czyli w chrząstce. Ile kosztuje przebicie ucha w takim punkcie? Cena jest dokładnie taka sama jak w przypadku płatka ucha.

Kolczyk w nosie – jaki rodzaj piercingu wybrać?

Chociaż kolczyk w nosie kojarzy się z trendami młodzieżowymi, nic nie stoi na przeszkodzie, by założyły go osoby w każdym wieku. Biżuteria w nosie może być ekstrawagancka i rzucająca się w oczy, ale również może być na tyle subtelna i delikatna, że niepostrzeżenie podkreśli urodę.

Wyróżniamy trzy punkty nosa, w których można założyć modne kolczyki. Pierwszym z nich jest płatek nosa (nostril piercing). To najmniej bolesne i jednocześnie najpopularniejsze miejsce przekłucia nosa. To świetne rozwiązanie, dla tych którzy chcą poczuć się modnie, ale nie lubią zbytnio wyróżniać się w towarzystwie innych osób.

Drugim punktem jest miejsce tuż nad nosem w przestrzeni między oczami. Ten typ zabiegu to bridge piercing i cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród młodzieży. Zaletą takiego zdobienie jest fakt, że kolczyka nie trzeba zdejmować w czasie przeziębienia i nieżytu nosa, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu z wewnętrzną błoną śluzową nosa.

Trzecim rodzajem piercingu nosa jest septum, czyli założenie kolczyka w chrząstce przegrody nosowej i podstawy nosa. Jest to najbardziej bolesny, ale i bardzo efektowny typ zdobienia biżuterią.

Wybór sposobu przekłucia należy do Ciebie i z pewnością każdy z nich będzie się prezentował spektakularnie.

Dyskretne miejsca ciała do wykonania piercingu

Wiesz już, ile kosztuje przebicie uszu i jakie są rodzaje piercingu nosa. Podpowiadamy, że nie wychodzące z mody jest również zdobienie ciała kolczykami w okolicach pępka, sutków, a także miejsc intymnych. Taki piercing należy wykonać jedynie w sprawdzonych i rekomendowanych salonach, które gwarantują sterylność i bezpieczeństwo.

Masz ochotę na więcej? Zastanów się nad przekłuciem brwi, języka, ust lub policzka.

Eksperymentuj i sprawdź, co będzie dla Ciebie najlepsze i pamiętaj o wyborze sprawdzonej metody piercingu.

You may be interested also in
Leave Comment