Turkus – kamień niebios. Talizman ochrony

Jesteś człowiekiem żyjącym w ciągłym stresie a każdy dzień Twojego życia jest dla Ciebie ogromnym wyzwaniem? Potrzebujesz wsparcia i wiary w swoje możliwości? Musisz zatem zaopatrzyć się w biżuterię zawierającą „kamień niebios”.

Turkus, bo o nim mowa, w dosłownym tłumaczeniu znaczy „turecki kamień” a w Europie znalazł się za sprawą działalności tureckich kupców. Znany jest również jako „kalait” (z gr. „ładny kamień”) oraz „pirouzeh” (z perskiego „zwycięstwo”) i od tysiącleci jest poszukiwanym i wysoko cenionym tworzywem jubilerskim. Ten piękny kamień swą sławę zawdzięcza niezwykłej barwie nazwanej na jego cześć turkusową oraz posiadanej mocy.

Od wieków uważa się go za jeden z najmocniejszych talizmanów ochronnych, który nie tylko odstrasza wszelkie niebezpieczeństwa, ale i przyciąga zwycięstwo. Turkus jest w stanie nie tylko odeprzeć negatywną energię innych ludzi, ale również pomóc we wzmocnieniu poczucia własnej wartości oraz odgonieniu stanów lękowych i huśtawek nastrojów. Przynosi wewnętrzną siłę do walki z przeciwnościami losu i zadowolenie z życia, pomaga w zdystansowaniu się od wszelkiego zła, podnosi asertywność, wzmacnia pewność siebie, daje energię do podejmowania wyzwań. Kalait noszony blisko ciała poprawia również kondycję fizyczną organizmu: wzmacnia płuca, dlatego często jest noszony przez osoby pracujące głosem- nauczycieli, mówców, śpiewaków; ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, dlatego poleca się go osobom mającym problemy z sercem i naczyniami krwionośnymi; poprawia powrót do zdrowia po wszelkiego rodzaju operacjach chirurgicznych, wspomaga rehabilitacje i walkę z nowotworami.

Odpowiedni dobór biżuterii z kamieniami szlachetnymi zapewni osiągnięcie pożądanych celów lub życie w zgodzie z Tobą samą. Zależy nam na tym aby dostarczać srebrne bransoletki, dopasowane na każdą okazję i spełniające nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jeśli będziemy mogli Ci jakoś pomóc – skontaktuj się z nami a dołożymy wszelkich starań aby dostarczyć wymarzoną biżuterię.

Posiadanie ozdoby zawierającej ten niezwykle piękny kamień jest pierwszym krokiem ku nowemu, lepszemu życiu.

You may be interested also in
Leave Comment