Hematyt – kamień wojowników

Marzysz o tym, by być atrakcyjną, przebojową osobą, której absolutnie nic nie jest w stanie stanąć na drodze? Czujesz, że w Twoim wnętrzu czai się niezwyciężony wojownik i odczuwasz ogromną potrzebę uwolnienia go na zewnątrz? Potrzebujesz wsparcia podczas czekającego Cię procesu sądowego pomocy w pokonaniu schorzenia związanego z krwią? Musisz zatem zaopatrzyć się w ozdobę zawierającą Kamień Wojowników.

Hematyt, bo o nim mowa, jest tlenkiem żelaza odznaczającym się barwą stalowoszarą, czarną lub czerwoną. Swą nazwę zawdzięcza dwóm greckim słowom: „haema”- krew oraz haimatties- krwisty, ponieważ już w starożytności zauważono, że po sproszkowaniu przyjmuje piękny, czerwony kolor. Kamień ten jest znany ze swego dobroczynnego wpływu na wszystko to, co jest związane z płynącą z żyłach substancją, dlatego często nazywany jest krwawnikiem. Nie tylko wspomaga proces wytwarzania przez ludzki organizm krwi, ale łagodzi dolegliwości całego krwiobiegu. Dodatkowo sprzyja w walce z urazami: wspomaga tamowanie krwawień, przyśpiesza gojenie ran, stymuluje regenerację komórek, sprowadza tak ważny w procesie rekonwalescencji sen. Sprzyja również walce z anemią, ponieważ nie tylko reguluje wchłanianie żelaza, ale i zapobiega nadmiernym skurczom mięśni wywołanym niedoborem tego pierwiastka.

Odpowiedni dobór biżuterii z kamieniami szlachetnymi zapewni osiągnięcie pożądanych celów lub życie w zgodzie z Tobą samą. Zależy nam na tym aby dostarczać srebrne bransoletki, dopasowane na każdą okazję i spełniające nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jeśli będziemy mogli Ci jakoś pomóc – skontaktuj się z nami a dołożymy wszelkich starań aby dostarczyć wymarzoną biżuterię.

Człowiek, w którego żyłach płynie zdrowa krew, jest pełen życia, siły i odwagi, potrafi urzeczywistnić nawet najbardziej odległe marzenia. Tak silna i w pełni świadoma swych możliwości osoba jest jednostką atrakcyjną, pełną sił i radości. To ktoś, kto poprzez nadzwyczaj skuteczne dążenie do celu przypomina niezwyciężonego wojownika bądź sowicie opłacanego prawnika, dlatego patronuje zawodowi nierozerwalnie związanemu z kodeksami. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje zbawiennej mocy hematytu, jesteś o krok od tego, by móc z niej czerpać garściami. Wystarczy, że zaopatrzysz się w przedmiot zawierający krwawnik a absolutnie nic nie stanie na drodze Twojego sukcesu.

You may be interested also in
Leave Comment