Azuryt – kamień dla umysłu, piękna ozdoba dla ciała

Kto z nas choć raz w swoim życiu podczas spoglądania w pogodne, błękitne niebo nie zapragnął znaleźć się w innym miejscu, o innej porze w zupełnie obcej skórze? Kto nie chciał choć raz oderwać się od otaczającej go codzienności i zacząć wszystko od nowa w zupełnie nie znanym miejscu? Dla osób, które podobne myśli nawiedzają permanentnie, poleca się noszenie ozdoby zawierającej azuryt, kamień, który pomaga w zwalczaniu nudy i wszelkiego wypalenia.

Jego nazwa pochodzi od francuskiego słowa „azur” (błękit) i wskazuje na jego niezwykłą barwę, która bardzo przypomina polskie, pogodne, potrafiące przynieść ukojenie nawet dla najbardziej zatwardziałego pesymisty niebo. Azuryt jest kamieniem, który pomaga w burzeniu wszelkiego rodzaju blokad oraz w rozbudzeniu samoświadomość i intuicji. Jak żaden z innych amuletów wpływa na rozjaśnienie umysłu, poznania pragnień i motywacji innych ludzi, i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów.

Odpowiedni dobór biżuterii z kamieniami szlachetnymi zapewni osiągnięcie pożądanych celów lub życie w zgodzie z Tobą samą. Zależy nam na tym aby dostarczać srebrne bransoletki, dopasowane na każdą okazję i spełniające nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Jeśli będziemy mogli Ci jakoś pomóc – skontaktuj się z nami a dołożymy wszelkich starań aby dostarczyć wymarzoną biżuterię.

Poleca się go przede wszystkim tym, którzy stają przed nowymi wyzwaniami, również egzaminacyjnymi. Osoba mająca przy sobie azuryt nie tylko w ekspresowym tempie przyswoi dużą partię materiału, ale i będzie w stanie skorzystać z posiadanej wiedzy w najbardziej nieoczekiwanych i niesprzyjających okolicznościach łącząc ze sobą dziedziny, które na pozór nie mają ze sobą nic wspólnego. Posiadacz tego niebieskiego kamienia nie tylko doszuka się prawdy tam, gdzie wszyscy widzą fałsz, ale i będzie potrafił ją wykorzystać w sposób przynoszący ogromne korzyści majątkowe.Warto go mieć przy sobie podczas wszelkiego rodzaju negocjacji, ponieważ wzmaga intuicję i połączenie wszechświatem dającym nieograniczoną potęgę temu, który jest w stanie z niej skorzystać. Z tego powodu od czasów dawnych używany jest przez osoby mające zdolności paranormalne.

Kapłani egipscy przy jego pomocy porozumiewali się z mieszkańcami nieba, irlandzcy wróżowi wykorzystywali go podczas przepowiadania przyszłości. We współczesnej litoterapii azuryt uważany jest za ten, który pomaga w schorzeniach stawów i kręgosłupa, ma dobroczynny wpływ na tarczycę i śledzionę, jest niezastąpiony podczas wszelkiego typu zapaleniach skóry. Warto posiadać przy sobie ozdobę z tym pięknym, niebieskim minerałem nie tylko po to, aby czerpać z jego ogromnych możliwości, ale również z powodu jego zachwycającego piękna, które w subtelny sposób podkreśli urodę noszącej go osoby.

You may be interested also in
Leave Comment